HAKKIMIZDA

2003 Yılında Mehmet SAYIN tarafından Moda Oto Giyim adı altında kurulan firmamız, kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek sizlere MODDESİGN marka adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 

Gaziantep lokasyonlu hizmet veren firmamız Türkiye genelinde toptan oto kılıf satışları yapmaktaydı. Üniversal olan oto kılıfları yeni araçlara pekte uyumlu değildi. Yeni model araçların üretilmesi ve eski tip standart oto kılıfların yeni araçlara uyumlu olmaması sebebiyle doğan oto kılıf ihtiyacı Araca Özel Oto Kılıf ile son bulmuştur. Yeni çıkan her aracın, güncellenen her kasanın daha piyasaya çıkmadan ilgili dağıtım bayileriyle görüşülüp kalıpları alınmaktadır. Kumaş üzerinde alınan kalıplar bilgisayar ortamında modellenerek otomatik kesim makinalarıyla imalat yapılmaktadır.

 Misyonumuz;

İnsan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek firmamızın 20 yılı yakın sürede Oto Kılıf sektöründeki toplam kalitesini geliştirmektir. Firmamız içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için gayret sarf ederler. Tecrübelerimiz, bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize teknolojik altyapımız ile hızla gelişen otomotiv dünyasında sürekli bir arada olduğu çalışma ilkemizle hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz;

Şirketimizin yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde, her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, ülkesine değer katarak, otomotiv sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bu sektörde müşterisine güven veren, müşteri odaklı düşünen yaptığımız el emeği ve tecrübelerimiz doğrultusunda akılda kalan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.