Ödeme Seçenekleri

Ürünlerimizi Havale & Eft ve ya Kredi Kartı ile güvenli ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Sepetinizdeki ürünü/ürünleri satın alırken kredi kartı ile ödeme seçeneğinde ek kampanyalar, taksitlendirme bilgileri bulunmaktadır.

Firma adımızın üçüncü şahıslar tarafından kullanılmaması ve müşteri mağduriyeti olmaması için kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Kapıda ödeme seçeneği ile başka firmalardan ürün alacaksanız mağdur olmamak için lütfen aşağıdaki yazıyı sabırla okuyunuz.

Neden kapıda ödeme seçeneği yok?

Günümüz teknolojisinde internetten alışveriş son derece kolay hale gelmiştir. Bunu fırsat bilen bazı dolandırıcılar kapıda ödeme seçeneği ile sosyal medya aracılığıyla satış yapmaktadır. Bu yöntem ile ücret aracı olan kargo şirketleri tarafından hizmet faturası ile alınmaktadır. Örneğin x firması ya da x şahsı kapıda ödeme seçeneği ile size bir kutu göndermiş olsun. Kargo geldiğinde siz ücreti ödemeden açamazsınız. Şeffaf kargo değil ise içinde ne olduğunu göremezsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra kargonuzu açıp hatalı/yanlış/başka ürün var ise iade edemezsiniz çünkü açılan kargo paketleri hiç bir kargo firması tarafından iade alınmaz. Dolandırıldığınızı anlatabileceğiniz tek yer asliye hukuk mahkemeleridir.